ECL25US09-S
DigiKeys produktnummer
1470-1191-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECL25US09-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 9V 25W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 9V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECL25US09-S Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
80%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
9V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
2.8 A