ECL15UD01-S
DigiKeys produktnummer
1470-1162-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECL15UD01-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V -12V 15W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 2 Utgang 12V -12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECL15UD01-S Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
82%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Antall utganger
2
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,30" L x 1,36" B x 1,04" H (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
Spenning - utgang 2
-12V
Minimum last som kreves
Ja
Strøm - utgang 1
650 mA
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 2
650 mA