ECE40US48-S er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 1
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ECE40US48-S
DigiKeys produktnummer
1470-1147-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE40US48-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Detaljert beskrivelse
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
86%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
48V
Strøm - utgang 1
830 mA