ECE40US24-S
DigiKeys produktnummer
1470-1144-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE40US24-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
1.67 A