ECE40US03-S er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 2
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 32
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 3,3V 85 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ECE40US03-S
DigiKeys produktnummer
1470-1129-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECE40US03-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
0,73
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
3,3V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
10 A