DDC1524S12
DigiKeys produktnummer
1470-2830-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DDC1524S12
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 1,25A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DDC1524S12 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
1,25A
Produsent
XP Power
Effekt (watt)
15W
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
82%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Inngangstype
DC
Størrelse/dimensjon
2,22" L x 0,71" B x 3,58" H (56,4mm x 18,0mm x 91,0mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CB
DC-spenning - inngang (min)
9V
Standardnummer
DC-spenning - inngang (maks)
36V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V