ALM65US48
DigiKeys produktnummer
1470-3142-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ALM65US48
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48V 65 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ALM65US48 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Polarisering
Positiv i midten
Produsent
XP Power
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
35,4" (0,9m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
4,94" L x 2,19" B x 1,32" H (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE
Utgangsspenning
48V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
1,35A
Vekt
0,68 lb (308,44 g)
Effekt (watt)
65 W
Baseproduktnummer
Strømforbruk uten belastning
210mW (maks)