WAS310M17BM3 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 10
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 5
Datablad
MOSFET-er – matriser 1700V (1,7kV) 310A Chassismontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
WAS310M17BM3
DigiKeys produktnummer
1697-WAS310M17BM3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WAS310M17BM3
Beskrivelse
SIC 1700V 310A
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Drain til Source-spenning
1700V (1,7kV)
Produsent
Wolfspeed, Inc.
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
310A