CCS050M12CM2 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
På lager: 48
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 10
Datablad
Bilde for CCS050M12CM2 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CCS050M12CM2
DigiKeys produktnummer
CCS050M12CM2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCS050M12CM2
Beskrivelse
MOSFET 6N-CH 1200V 87A MODULE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 1200V (1,2kV) 87A (Tc) 337W Chassismontering Modul
EDA-/CAD-modeller
CCS050M12CM2 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.3V ved 2.5mA
Produsent
Wolfspeed, Inc.
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
180nC ved 20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2810pF ved 800V
Emballasje
Bulk
Effekt - maks
337W
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
6 N-kanal (3-fases bro)
Kapsling
Modul
Drain til Source-spenning
1200V (1,2kV)
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
87A (Tc)
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
34mOhm ved 50A, 20V