CAB7R5A23GM4 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 58
Datablad
MOSFET-er – matriser 2300V (2,3kV) 150A 510W Chassismontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Wolfspeed 2300 V Silicon Carbide Power Modules PIO | DigiKey
CAB7R5A23GM4
DigiKeys produktnummer
1697-CAB7R5A23GM4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAB7R5A23GM4
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 2300V 150A
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAB7R5A23GM4 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
10,5mOhm ved 160A, 15V
Produsent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 76mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
590nC ved 15V
Emballasje
Boks
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
24400pF ved 1500V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
510W
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (halv bro)
Monteringstype
Chassismontering
Drain til Source-spenning
2300V (2,3kV)
Kapsling
Modul
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
150A