CAB6R0A23GM4
DigiKeys produktnummer
1697-CAB6R0A23GM4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAB6R0A23GM4
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 2300V 150A
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 2300V (2,3kV) 150A 610W Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAB6R0A23GM4 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8,4mOhm ved 200A, 15V
Produsent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 95mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
735nC ved 15V
Emballasje
Boks
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
30500pF ved 1500V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
610W
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (halv bro)
Monteringstype
Chassismontering
Drain til Source-spenning
2300V (2,3kV)
Kapsling
Modul
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
150A