C3M0015065D
DigiKeys produktnummer
1697-C3M0015065D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C3M0015065D
Beskrivelse
SICFET N-CH 650V 120A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 120A (Tc) 416W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3M0015065D Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,6V ved 15,5mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
188 nC @ 15 V
Serie
Vgs (maks)
+15V, -4V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5011 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
416W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
21mOhm ved 55,8A, 15V