C2M1000170J
DigiKeys produktnummer
C2M1000170J-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C2M1000170J
Beskrivelse
SICFET N-CH 1700V 5.3A D2PAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1700 V 5,3A (Tc) 78W (Tc) Overflatemontering D2PAK-7
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C2M1000170J Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 500µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
13 nC @ 20 V
Serie
Vgs (maks)
+25V, -10V
Emballasje
Bulk
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
200 pF @ 1000 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
78W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
1700 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK-7
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.4Ohm ved 2A, 20V