PX0911/10/S
DigiKeys produktnummer
5831-PX0911/10/S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PX0911/10/S
Beskrivelse
FLEX CABLE CONNECTOR
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hunnkontakter Skrue
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Nikkel
Produsent
Farge
Svart, Blå
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68 - støvtett,vanntett
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus, Koblingsmutter, UV-bestandig
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
10
Nominell strøm (AMP)
10A
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Nominell spenning
250VAC/DC
Terminaler
Skrue
Kabelåpning
0,512" – 0,591" (13,00mm – 15,00mm)
Festetype
Gjenget
Driftstemperatur
-40°C – 85°C