0805B104J500CT
DigiKeys produktnummer
1292-1564-2-ND - Tape og spole (TR)
1292-1564-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1292-1564-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0805B104J500CT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805B104J500CT Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)