155060GS73200 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
QT Brightek (QTB)
På lager: 7 773
Datablad
Similar
QT Brightek (QTB)
På lager: 0
Datablad
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 2-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
155060GS73200
DigiKeys produktnummer
732-155060GS73200TR-ND - Tape og spole (TR)
732-155060GS73200CT-ND - Båndavsnitt (CT)
732-155060GS73200DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
155060GS73200
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
155060GS73200 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,10mm x 0,60mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Serie
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Uavhengig
Bølgelengde - topp
520nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
2-SMD, ingen ledning
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,00mm B
Linsestil
Rektangel med kuppelformet overside
Høyde (maks)
0,85mm