Y4022350R000T9R
DigiKeys produktnummer
804-1105-2-ND - Tape og spole (TR)
804-1105-1-ND - Båndavsnitt (CT)
804-1105-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
Y4022350R000T9R
Beskrivelse
RES SMD 350 OHM 0.01% 1/5W 0805
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
350 Ohms ±0,01% 0,2W, 1/5W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Fuktighetsbestandig, Induksjonsfri Metallfolie
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Y4022350R000T9R Modeller
Kategori
Funksjoner
Fuktighetsbestandig, Induksjonsfri
Produsent
Temperaturkoeffisient
±0,2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,025" (0,64mm)