PT-SMT12-0340-SK
DigiKeys produktnummer
28-PT-SMT12-0340-SKTR-ND - Tape og spole (TR)
28-PT-SMT12-0340-SKCT-ND - Båndavsnitt (CT)
28-PT-SMT12-0340-SKDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PT-SMT12-0340-SK
Beskrivelse
PIEZO TRANSDUCER SMT 12MM 3V 4.0
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Transduser, Eksternt drevet Piezo 3 V 5mA 4kHz 75dB ved 3V, 10cm Overflatemontering Loddeplater
Kategori
Teknologi
Piezo
Produsent
Visual Communications Company - VCC
Driftsmodus
Enkelttone
Serie
Lydtrykknivå (SPL)
75dB ved 3V, 10cm
Digi-Reel®
Strøm - forsyning
5mA
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Drivkretser
Transduser, Eksternt drevet
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Inngangstype
Zero-Peak-signal
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
3 V
Terminaler
Loddeplater
Spenningsområde
1 – 25V
Størrelse/dimensjon
0,480" L x 0,480" B (12,20mm x 12,20mm)
Frekvens
4kHz
Høyde - sittende (maks)
0,126" (3,20mm)