T59EE337M016C0025
DigiKeys produktnummer
718-2213-2-ND - Tape og spole (TR)
718-2213-1-ND - Båndavsnitt (CT)
718-2213-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T59EE337M016C0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Produsentens standard leveringstid
53 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 16 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T59EE337M016C0025 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm ved 100kHz
Produsent
Vishay
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Kapasitans
330 µF
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Nominell spenning
16 V