MFU0603FF00750P100
DigiKeys produktnummer
MFU0603.75TR-ND - Tape og spole (TR)
MFU0603.75CT-ND - Båndavsnitt (CT)
MFU0603.75DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFU0603FF00750P100
Beskrivelse
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
750 mA AC 32 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MFU0603FF00750P100 Modeller
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Smelting I²t
0.002
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
UL
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B x 0,018" H (1,55mm x 0,85mm x 0,45mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.262 Ohms