MCT06030C1002FP500
DigiKeys produktnummer
MCT0603-10.0K-CFTR-ND - Tape og spole (TR)
MCT0603-10.0K-CFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCT0603-10.0K-CFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCT06030C1002FP500
Beskrivelse
RES 10K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Svovelbestandig Tynn film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCT06030C1002FP500 Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)