VJ0805Y104JXATW1BC | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | VJ0805Y104JXATW1BC |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VJ0805Y104JXATW1BC Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranse ±5% | Tykkelse (maks) 0,035" (0,90mm) |