VJ0805Y104JXARW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805Y104JXARW1BCTR-ND - Tape og spole (TR)
720-VJ0805Y104JXARW1BCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
720-VJ0805Y104JXARW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VJ0805Y104JXARW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y104JXARW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)