VJ0603A102FXXPW1BC er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Oppgradering
Vishay Vitramon
På lager: 3 550
Datablad
Oppgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KYOCERA AVX
YAGEO
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
1000 pF ±1% 25V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
VJ0603A102FXXPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0603A102FXXPW1BC-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
VJ0603A102FXXPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
VJ0603A102FXXPW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±1%
Tykkelse (maks)
0,034" (0,87mm)