VJ0505D470JXPAJ
DigiKeys produktnummer
720-1430-2-ND - Tape og spole (TR)
720-1430-1-ND - Båndavsnitt (CT)
720-1430-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VJ0505D470JXPAJ
Beskrivelse
CAP CER 47PF 250V C0G/NP0 0505
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 pF ±5% 250V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0505 (1313 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ0505D470JXPAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Høy Q, Lavt tap
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0505 (1313 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,055" L x 0,055" B (1,40mm x 1,40mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,057" (1,45mm)