T50D337M004C0025
DigiKeys produktnummer
718-T50D337M004C0025TR-ND - Tape og spole (TR)
718-T50D337M004C0025CT-ND - Båndavsnitt (CT)
718-T50D337M004C0025DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T50D337M004C0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 4 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T50D337M004C0025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Vishay Sprague
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
D
Nominell spenning
4 V
Klassifiseringer
AEC-Q200
Type
Formstøpt
Funksjoner
Bilteknikk
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm ved 100kHz