SUM110P04-04L-E3
DigiKeys produktnummer
SUM110P04-04L-E3TR-ND - Tape og spole (TR)
SUM110P04-04L-E3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SUM110P04-04L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SUM110P04-04L-E3
Beskrivelse
MOSFET P-CH 40V 110A TO263
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 40 V 110A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
350 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
11200 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3,75W (Ta), 375W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.2mOhm ved 30A, 10V