SQJA80EP-T1_GE3
DigiKeys produktnummer
SQJA80EP-T1_GE3TR-ND - Tape og spole (TR)
SQJA80EP-T1_GE3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SQJA80EP-T1_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SQJA80EP-T1_GE3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 80V 60A PPAK SO-8
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 60A (Tc) 68W (Tc) Overflatemontering PowerPAK® SO-8
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SQJA80EP-T1_GE3 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
75 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3800 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
68W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
80 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerPAK® SO-8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7mOhm ved 10A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA