SQJA80EP-T1_BE3
DigiKeys produktnummer
742-SQJA80EP-T1_BE3TR-ND - Tape og spole (TR)
742-SQJA80EP-T1_BE3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
742-SQJA80EP-T1_BE3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SQJA80EP-T1_BE3
Beskrivelse
N-CHANNEL 80-V (D-S) 175C MOSFET
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 60A (Tc) 68W (Tc) Overflatemontering PowerPAK® SO-8
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
75 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3800 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
68W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
80 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerPAK® SO-8
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7mOhm ved 10A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA