SQD50N10-8M9L_GE3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SQD50N10-8M9L_GE3 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 100V 50A TO252AA |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 100 V 50A (Tc) 136W (Tc) Overflatemontering TO-252AA |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SQD50N10-8M9L_GE3 Modeller |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 70 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Serie | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 2950 pF @ 25 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Effekttap (maks) 136W (Tc) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
FET-type | Grad Bilteknikk |
Teknologi | Godkjenning AEC-Q101 |
Drain til Source-spenning 100 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Leverandørens enhetsforpakning TO-252AA |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Kapsling |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 8.9mOhm ved 15A, 10V | Baseproduktnummer |
Vgs(th) (maks) ved Id 2.5V ved 250µA |