SISD5300DN-T1-GE3
DigiKeys produktnummer
742-SISD5300DN-T1-GE3TR-ND - Tape og spole (TR)
742-SISD5300DN-T1-GE3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
742-SISD5300DN-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SISD5300DN-T1-GE3
Beskrivelse
N-CHANNEL 30 V (D-S) MOSFET POWE
Produsentens standard leveringstid
55 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 62A (Ta), 198A (Tc) 5,4W (Ta), 57W (Tc) Overflatemontering PowerPAK® 1212-F
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
0,87mOhm ved 15A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36.2 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
+16V, -12V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5030 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
5,4W (Ta), 57W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerPAK® 1212-F
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V