TS63Y103KT20
DigiKeys produktnummer
716-TS63Y103KT20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TS63Y103KT20
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 15.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS63Y103KT20 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Vishay Sfernice
Antall viklinger
15.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,270" x 0,197" overflate (6,85mm x 5,00mm)
Toleranse
±10%