TS53YL103MR10
DigiKeys produktnummer
TS53YL-10KTR-ND - Tape og spole (TR)
TS53YL-10KCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TS53YL-10KDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TS53YL103MR10
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS53YL103MR10 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Vishay Sfernice
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,197" x 0,197" overflate (5,00mm x 5,00mm)
Toleranse
±20%