RTOP200V10R0JB
DigiKeys produktnummer
716-RTOP200V10R0JB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RTOP200V10R0JB
Beskrivelse
SFERNICE FIXED RESISTORS
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Ohms ±5% 200W Tykk film Chassismonteringsmotstand
Kategori
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Induksjonsfri
Emballasje
Boks
Belegg, kabinettype
Aluminium
Delestatus
Aktiv
Monteringsfunksjon
Flenser
Motstand
10 Ohms
Størrelse/dimensjon
1,496" L x 0,984" B (38,00mm x 25,00mm)
Toleranse
±5%
Høyde - sittende (maks)
0,508" (12,90mm)
Effekt (watt)
200W