RTOP200V10R0JB | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 716-RTOP200V10R0JB-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RTOP200V10R0JB |
Beskrivelse | SFERNICE FIXED RESISTORS |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 Ohms ±5% 200W Tykk film Chassismonteringsmotstand |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±150ppm/°C |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funksjoner Induksjonsfri |
Emballasje Boks | Belegg, kabinettype Aluminium |
Delestatus Aktiv | Monteringsfunksjon Flenser |
Motstand 10 Ohms | Størrelse/dimensjon 1,496" L x 0,984" B (38,00mm x 25,00mm) |
Toleranse ±5% | Høyde - sittende (maks) 0,508" (12,90mm) |
Effekt (watt) 200W | Tilkoblingsstil M4-gjenget |