P16NP472MAB15CV1D
DigiKeys produktnummer
716-P16NP472MAB15CV1D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P16NP472MAB15CV1D
Beskrivelse
P16 NP 4K7 20% A BO E3 CV1D
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4,7k Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Cermet 1W Loddekabelsko
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
Vishay Sfernice
Justeringstype
Brukerdefinert
Serie
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Emballasje
Boks
Rotering
300°
Delestatus
Aktiv
Resistivt materiale
Cermet
Motstand (Ohm)
4,7k
Termineringsstil
Loddekabelsko
Toleranse
±20%
Aktuatortype
Rund
Effekt (watt)
1W
Aktuatorlengde
0,378" (9,60mm)
Innebygd bryter
Ingen
Aktuatordiameter
0,346" (8,80mm)
Antall viklinger
1.0
Gjennomføringsgjenge
M10 x 0,75
Funksjoner
Sealed
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,630" dia (16,00mm)