P16FNM101MA
DigiKeys produktnummer
716-P16FNM101MA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P16FNM101MA
Beskrivelse
P16F NM 100U 20% A BO E3
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Cermet 1W Loddekabelsko
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
Vishay Sfernice
Justeringstype
Brukerdefinert
Serie
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Emballasje
Boks
Rotering
300°
Delestatus
Aktiv
Resistivt materiale
Cermet
Motstand (Ohm)
100
Termineringsstil
Loddekabelsko
Toleranse
±20%
Aktuatortype
Vrider
Effekt (watt)
1W
Aktuatorlengde
0,709" (18,00mm)
Innebygd bryter
Ingen
Aktuatordiameter
0,866" (22,00mm)
Antall viklinger
1.0
Gjennomføringsgjenge
M10 x 0,75
Funksjoner
Sealed
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,866" dia (22,00mm)