LPS0600L5R50JB
DigiKeys produktnummer
716-LPS0600L5R50JB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LPS0600L5R50JB
Beskrivelse
SFERNICE FIXED RESISTORS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5.5 Ohms ±5% 600W Tykk film Chassismonteringsmotstand
Kategori
Temperaturkoeffisient
±300ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Funksjoner
Induksjonsfri
Emballasje
Boks
Monteringsfunksjon
Skruehull
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
2,362" L x 2,244" B (60,00mm x 57,00mm)
Motstand
5.5 Ohms
Høyde - sittende (maks)
1,055" (26,80mm)
Toleranse
±5%
Tilkoblingsstil
M4-gjenget
Effekt (watt)
600W