TSTS7100
DigiKeys produktnummer
TSTS7100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSTS7100
Beskrivelse
EMITTER IR 950NM 250MA TO18
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Infrarød (IR) Sender 950nm 1,3V 250mA 10mW/sr ved 100mA 10° TO-18-2 metallkapsling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSTS7100 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,3V
Produsent
Vishay Semiconductor Opto Division
Visningsvinkel
10°
Emballasje
Bulk
Retning
Toppvisning
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
100°C (TJ)
Type
Infrarød (IR)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - DC forover (If) (maks)
250mA
Kapsling
TO-18-2 metallkapsling
Strålende intensitet (Ie) min ved If
10mW/sr ved 100mA