T55Z107M010C0025
DigiKeys produktnummer
3581-T55Z107M010C0025TR-ND - Tape og spole (TR)
3581-T55Z107M010C0025CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3581-T55Z107M010C0025DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T55Z107M010C0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm ved 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm ved 100kHz
Produsent
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,075" (1,90mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
Z
Nominell spenning
10 V