VS-VSKDS409/150
DigiKeys produktnummer
112-VS-VSKDS409/150-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VS-VSKDS409/150
Beskrivelse
DIODE MOD SCHOTTKY 150V ADDAPAK
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 150 V 100A Chassismontering ADD-A-PAK (3)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.03 V @ 200 A
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Bulk
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
6 mA @ 150 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Chassismontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
ADD-A-PAK (3)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
ADD-A-PAK®
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
100A