VS-20ETS12S-M3
DigiKeys produktnummer
VS-20ETS12S-M3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VS-20ETS12S-M3
Beskrivelse
DIODE STANDARD 1200V 20A TO263AB
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 20A Overflatemontering TO-263AB (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS-20ETS12S-M3 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 1200 V
Emballasje
Rør
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AB (D2PAK)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
20A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 20 A