Bilde for VS-10MQ040NTRPBF er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
VS-10MQ040NTRPBF
DigiKeys produktnummer
10MQ040NPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
10MQ040NPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10MQ040NPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VS-10MQ040NTRPBF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 1A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 40 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
38pF ved 10V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
540 mV @ 1 A