VB20200G-E3/4W
DigiKeys produktnummer
112-VB20200G-E3/4W-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VB20200G-E3/4W
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V 10A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 10 A
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 200 V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AB (D2PAK)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A