V20KM100-M3/H
DigiKeys produktnummer
112-V20KM100-M3/HTR-ND - Tape og spole (TR)
112-V20KM100-M3/HCT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-V20KM100-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
V20KM100-M3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 4.2A FLATPAK
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 4,2A Overflatemontering FlatPAK (5x6)
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
250 µA @ 100 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
1900pF ved 4V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
4,2A
Leverandørens enhetsforpakning
FlatPAK (5x6)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
760 mV @ 20 A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 165°C
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)