V15PM6HM3/H
DigiKeys produktnummer
V15PM6HM3/HTR-ND - Tape og spole (TR)
V15PM6HM3/HCT-ND - Båndavsnitt (CT)
V15PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
V15PM6HM3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO277A
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 15A Overflatemontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1.2 mA @ 60 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
2300pF ved 4V, 1MHz
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-277A (SMPC)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
15A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
640 mV @ 15 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)