T15B22AHM3/I
DigiKeys produktnummer
112-T15B22AHM3/ITR-ND - Tape og spole (TR)
112-T15B22AHM3/ICT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-T15B22AHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T15B22AHM3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30,6V Klemme 50,7A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
50,7A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 185°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
18,8V
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - gjennomslag (min)
20,9V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
30,6V