SMF13A-E3-08
DigiKeys produktnummer
SMF13A-E3-08GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMF13A-E3-08GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMF13A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMF13A-E3-08
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO219AB
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
21,5V Klemme 9,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
9,3A
Produsent
Effekt - toppuls
200W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
423pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 175°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
13V
Kapsling
DO-219AB
Spenning - gjennomslag (min)
14,4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
21,5V