SMCJ90A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ90A-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ90A-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ90A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ90A-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
146V Klemme 10,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10,3A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V