SMCJ160CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ160CA-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ160CA-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ160CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ160CA-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
259V Klemme 5,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ160CA-E3/57T Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,8A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
160V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
178V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
259V